29 Листопада, 2018 р., 16:53
Сьогодні, 29 листопада 2018 року, в приміщенні малої зали адміністрації, відбулась робоча нарада з питань розміщення полігону твердих побутових відходів в Яготинському районі. В засіданні взяли участь радник голови адміністрації О.В.Васільєв, перший заступник міського голови С.О.Овчаренко, начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства адміністрації Г.О.Колозіна, начальник відділу в Яготинському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Л.Г.Дьоміна, голова виконавчого комітету Райківщинської сільської ради В.Г.Парфененко.
29 Листопада, 2018 р., 16:23
На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24.05.2017 №281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» з метою вивчення стану правопорядку в населених пунктах Яготинського району 29 листопада в приміщенні Сотниківського будинку культури відбулися громадські слухань з питань охорони правопорядку.
29 Листопада, 2018 р., 09:34
Планові заходи державного нагляду (контролю) суб'єктів господарювання у 2019 році здійснюватимуться відповідно до наказу Держпродспоживслужби від 27.11.2018 №965 "Про затвердження щорічного плану державного контролю Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (у сферах безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, ветеринарної медицини)", який розміщено на сайті Держпродспоживслужби в розділі "Діяльність" підрозділ "Плани діяльності".
29 Листопада, 2018 р., 08:39
В рамках проведення щорічної акції «16 днів проти насильства» службою у справах дітей та сім`ї райдержадміністрації за участю представника центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, правоохоронних органів, закладів освіти району продовжуються заходи в навчальних закладах. Так 28.11.2018 в КВНЗ КОР «Чорнобильський медичний коледж» відбулися бесіди серед студентської молоді району на теми: « Зупинимо насильство», «Насильство - порушення прав людини». Звернули увагу підлітків на зміни в законодавстві щодо подолання проблеми домашнього насильства. Ще раз наголосили на тему впливу алкоголю, наркотиків, тютюнопаління на поведінку людини.
29 Листопада, 2018 р., 07:53
Делегація України бере участь у Міністерській конференції МАГАТЕ з ядерної науки і технологій
28 Листопада, 2018 р., 19:48
Звернення Яготинського РС ГУ ДСНС України у Київській області до жителів Яготинщини
28 Листопада, 2018 р., 19:37
Голова адміністрації В.С.Шмигановський провів чергову нараду щодо впровадження медичної реформи в Яготинському районі. Участь у нараді взяли радник голови адміністрації О.В.Васільєв, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» І.І. Сахно, заступник головного лікаря з медичної частини КНП «Яготинська центральна районна лікарня» О.М.Михайленко.
28 Листопада, 2018 р., 14:56
Голова районної державної адміністрації В.С.Шмигановський провів особистий прийом громадян. Упродовж дня до керівника з особистими питаннями звернулися 7 мешканців Яготинського району.
28 Листопада, 2018 р., 14:39
Україна продовжує співпрацю з південнокорейськими компаніями з метою впровадження новітніх технологій в енергетичному секторі
28 Листопада, 2018 р., 08:49
В Україні стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою і проводиться вона з 25 листопада по 10 грудня.