Яготинська Районна Державна Адміністрація
Яготинський район, Київська область

Новини

Профілактика негативних звичок в молодіжному середовищі на Яготинщині

Дата створення: 15:18 15.02.2019, Переглядів: 30

За участі працівників Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та сім’ї Яготинської районної державної адміністрації, спільно із  інспектором з ювенальної превенції  Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області з метою профілактики бездоглядності, правопорушень серед дітей та  молоді, насильства в сім’ї та  мотивації молоді до здорового способу життя організовано та проведено профілактичні бесіди. Станом на 15 лютого охоплено  Яготинську ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Яготинський НВК №2, Яготинський НВК №3, Богданівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)», Черняхівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)» та КВНЗ КОР «Чорнобильський медичний коледж». Профілактичний заходи продовжуватимуться протягом лютого – березня з метою охоплення всіх навчальних закладів Яготинського району.

Інспекторським складом Яготинського РС проведено планову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту виборчої дільниці

Дата створення: 15:12 15.02.2019, Переглядів: 27

В період з 12 по 15 лютого 2019 року інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено планову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту Яготинського НВК № 3 м. Яготин в якій планується розміщення виборчої дільниці. В ході, якої проводилась перевірка електрогосподарства, шляхів евакуації, первинних засобів пожежогасіння, автоматичної пожежної сигналізації, внутрішнього та зовнішнього водопостачання, навчання персоналу до дій при виникненні пожеж, протирадіаційного укриття, засобів індивідуального захисту та документації, яка регламентує безпечну діяльність шкіл. Під час обстежень проведено  інструктажі та бесіди на протипожежну тематику.

«Кращий пожежний – це ти обережний»

Дата створення: 15:02 15.02.2019, Переглядів: 24

15 лютого рятувальники Яготинського районного сектору спільно з представниками Яготинського будинку  дитячої та юнацької творчості провели спільне засідання, під час якого визначили переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу Дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний». Взяти участь у конкурсі мали змогу учні загальноосвітніх шкіл району та м. Яготин. Переможців районного етапу визначали у трьох вікових категоріях. Всі переможці будуть нагороджені грамотами.

СИСТЕМНІ ЗМІНИ В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ

Дата створення: 12:06 15.02.2019, Переглядів: 27

На засіданні 13 лютого Уряд представив звіт про свою роботу за 2018 рік.  Минулого року в сфері охорони здоров’я відбулась низка важливих змін, спрямованих на покращення якості та доступності медичного обслуговування для українців. Зокрема, Уряд запустив перший етап медичної реформи, розширив програму «Доступні ліки», продовжив розбудовувати мережу кардіоцентрів.

Про запровадження житлових субсидій у готовковій формі з лютого місяця 2019 року

Дата створення: 10:36 15.02.2019, Переглядів: 35

Уже  в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидії –  «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги. Таке рішення було прийняте 06 лютого 2019 року відповідною постановою № 62.

Дайджест новин Уряду 14.02.2019

Дата створення: 09:45 15.02.2019, Переглядів: 30

Прем’єр-міністр у День закоханих: Коли людей об’єднує кохання, вони по-справжньому щасливі

Обстеження житлово-побутових умов проживання сімей, які опинились в складних життєвих обставинах

Дата створення: 09:42 15.02.2019, Переглядів: 38

Протягом січня та першої половини лютого працівниками Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та сім’ї Яготинської районної державної адміністрації, спільно із  інспектором з ювенальної превенції  Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання в 57 сім’ях, в яких виховується 94 дітей та проживають в Яготинському районі: села Сотниківка, Жоравка, Лозовий Яр, Капустинці, Райківщина, Супоївка,  Богданівка, Черняхівка,  Фарбоване та місто Яготин.

ВИПЛАТИ ПЕНСІОНЕРАМ СУБСИДІЇ ГОТІВКОЮ

Дата створення: 16:39 14.02.2019, Переглядів: 44

6 лютого 2019 року Кабінетом Міністрів України було прийнято рішення щодо монетизації субсидій. Це означає, що вже в березні цього року гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії готівкою.

ЗА НАЙБЛИЖЧІ РОКИ В УКРАЇНІ МАЮТЬ З’ЯВИТИСЯ ДЕСЯТКИ АВТОМАГІСТРАЛЕЙ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЯКОСТІ

Дата створення: 16:00 14.02.2019, Переглядів: 37

За найближчі роки в Україні мають з’явитися десятки автомагістралей європейської якості, адже Україна прагне стати повноцінним членом ЄС. Про це заявив Президент – під час робочого візиту на Одещину він відвідав щойно відремонтовану трасу Одеса-Рені і поспілкувався з місцевими мешканцями.

ПРОВЕДЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ

Дата створення: 15:59 14.02.2019, Переглядів: 50

14 лютого 2019 року головний спеціаліст  Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Людмила Коряк провела виїзний прийом громадян в с. Панфили.