26 Листопада, 2018 р., 17:33
Президент Петро Порошенко звернувся до керівництва Російської Федерації з вимогою звільнити українських моряків та кораблі, затримані в Керченській протоці.
26 Листопада, 2018 р., 17:09
Сьогодні, 26 листопада 2018 року, в приміщенні малого залу адміністрації відбулось засідання містобудівної ради при Яготинській районній державній адміністрації. В засіданні взяли участь заступник голови адміністрації В.М.Гончар, радник голови адміністрації О.В.Васільєв, міський голова Н.М.Дзюба, начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства адміністраці Г.О.Колозіна, начальник відділу в Яготинському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Л.Г.Дьоміна, начальник відділу з питань юридичного забезпечення та земельних відносин апарату Яготинської міської ради О.М.Кудрявський, начальник відділу юридичного забезпечення та звернень громадян апарату адміністрації Я.С.Сорокова, представник спілки архітекторів України, головний архітектор проекту ПП «Архаїка» М.О.Харчов.
26 Листопада, 2018 р., 16:34
Знайти працівників, дізнатись про види послуг, що надає державна служба зайнятості, форми звітності та створити свій власний електроний кабінет Ви можете на нашому сайті https://kir.dcz.gov.ua/
26 Листопада, 2018 р., 16:17
25 листопада о 20:15 до оперативно-рятувальної служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання в м.Яготин, вул. Робітнича.
26 Листопада, 2018 р., 16:14
25 листопада о 11:15 до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в м. Яготин по вул. Козацька.
26 Листопада, 2018 р., 16:10
25 листопада 2018 року на базі Яготинського НВК № 3 відбувся ІІ (районний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь 90 учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти. Дітям були запропоновані різноманітні творчі завдання. Вони із захопленням складали казку, пояснювали фразеологізми, відновлювали прислів’я, підбирали антоніми, синоніми і, звичайно ж,писали твори, вислов  люючи власні думки, сподівання.
26 Листопада, 2018 р., 16:07
Глава Уряду про ситуацію в Азовському морі: Маємо мобілізувати всі можливості для захисту держави
26 Листопада, 2018 р., 16:03
25 листопада 2018 на базі Яготинського НВК «СШ – ЗОШ І-ІІІ ст. № 3» відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії для учнів 7-11 класів. На району олімпіаду з хімії до Яготинського НВК № 3 прибуло 36 учнів із 14 закладів загальної середньої освіти району, які змагалися у знаннях з предмету.
26 Листопада, 2018 р., 16:01
Той з батьків, з ким не проживає дитина, і який не має заборгованості зі сплати аліментів, має право: