04 Грудня, 2018 р., 08:32
Протягом   листопада  працівниками   управління дотримано вимоги Єдиної технології  прийому громадян, які звертались за призначенням всіх видів допомог.  Кількість звернень за призначенням субсидії –  1635,  державної соціальної допомоги  - 78,  допомоги  внутрішньо переміщеним особам – 38.
04 Грудня, 2018 р., 08:28
Територіальні сервісні центри в Київській області упродовж трьох років демонструють, що обслуговування відвідувачів в сервісних центрах МВС є одним з кращих зразків державних послуг на території Київщини. У цьому переконані усі працівники ТСЦ. І такі заяви не безпідставні: це твердження вони щодня доводять відвідувачам сервісних центрів під час виконання своїх службових обов’язків. Також свої знання правил, етики та психології комунікації з клієнтами вони демонстрували під час участі в начальній тренінговій програмі «Методологія та інструменти для впровадження комунікаційних стандартів у територіальних сервісних центрах МВС».
04 Грудня, 2018 р., 08:23
30 листопада о 20:33 до оперативно-рятувальної служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання в м. Яготин на вул. Шкільна.
04 Грудня, 2018 р., 08:12
ФГ (крім новостворених) у 2018 році можуть отримати бюджетну субсидію в розмірі 5,5 прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня, в розрахунку на одного члена ФГ (який станом на 1 січня 2018 року був і на період отримання бюджетної субсидії є членом ФГ).
04 Грудня, 2018 р., 08:09
Започатковані Урядом фундаментальні реформи будуть продовжені, – Володимир Гройсман на першому форумі «Партнерство заради розвитку»
03 Грудня, 2018 р., 16:45
Під керівництвом голови районної державної адміністрації В.С.Шмигановського, 3 грудня 2018 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації Т.П.Сухенко, заступника голови райдержадміністрації В.М.Гончара, керівника апарату адміністрації В.Б.Шишко, радників голови адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників територіальних відомств.
03 Грудня, 2018 р., 08:12
Відповідно до розпорядження голови Яготинської районної державної адміністрації від 07.06.2017 №117 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Яготинському районі» 13.12.2018 о 10 годині за адресою: с. Ничипорівка, вул. А. Бобира, 17, в приміщенні будинку культури відбудуться громадські слухання при голові Яготинської районної державної адміністрації за участю: першого заступника голови адміністрації, дільничного інспектора, в.о. начальника Яготинського РП ПрАТ «Київобленерго», начальник відділу містобудування архітектури будівництва та житлово-комунального господарства, сільського голови.
30 Листопада, 2018 р., 15:21
Шановні працівники прокуратури! Щиро вітаю Вас із професійним святом!
30 Листопада, 2018 р., 14:59
Сьогодні, 30 листопада  2018 року, під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації В.Б.Шишко відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів апарату райдержадміністрації.