21 Листопада, 2018 р., 19:20
На базі Яготинської районної філії КОЦЗ спільно з методистом Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості проведено оцінювання конкурсних робіт та визначення переможців щорічного конкурсу дитячих малюнків “Твоє майбутнє – в твоїх руках”.
20 Листопада, 2018 р., 16:59
20 листопада 2018 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з засобами масової інформації та сільським головою  проведено пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Панфили Яготинського району.
20 Листопада, 2018 р., 16:58
20 листопада 2018 року методистом районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації Миненок О.В. на базі ДНЗ№5 «Берізка» проведено засідання районного методичного об’єднання музичних керівників закладів дошкільної освіти на тему: «Формування музикальної ритмічності та виразності у дошкільників під час гри на дитячих музичних інструментах».
20 Листопада, 2018 р., 15:38
Цими вихідними завершилась друга частина з анонсованої «трилогії»  щодо чемпіонства. І як не прикро для її цікавого продовження та вона вирішила всі питання щодо переможця.
20 Листопада, 2018 р., 15:35
20 листопада 2018 року на базі Сотниківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»  Яготинського району  відбувся практичний семінар для вчителів 3-х класів з теми «Комунікативна спрямованість уроку читання».
20 Листопада, 2018 р., 14:22
На базі Яготинського НВК №3 відбувся районний етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, в якому взяли участь 34 учні 8-11 класів.
19 Листопада, 2018 р., 17:30
19 листопада 2018 року в кабінеті керівника апарату адміністрації відбулась нарада з питань підготовки та відзначення в районі Дня Гідності і Свободи та Дня пам’яті жертв Голодомору. В нараді взяли участь перший заступник голови адміністрації Т.П.Сухенко, керівник апарату адміністрації В.Б.Шишко,  начальник відділу культури, туризму, національностей та релігії адміністрації О.С.Красна, директор Яготинської централізованої бібліотечної  системи Л.П.Василенко, в.о.начальника відділу організаційно-аналітичного забезпечення та роботи з органами місцевого самоврядування А.О.Кирик.