Відстеження результативності

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – розпорядження голови адміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Яготинського району»

ПЛАН-ГРАФІК здійснення заходів з відстеження результативності діючих власних регуляторних актів  Яготинської райдержадміністрації на 2020 рік

Реєстр регуляторних актів  у  сфері  господарської  діяльності Яготинської  районної  державної  адміністрації (актуалізований)

Звіт про результати періодичного  відстеження  результативності  регуляторного акта - розпорядження  Яготинської районної  державної  адміністрації  від  10.02.2009  №65 „Про  організацію  роботи,  пов’язаної  із  частковим  відшкодуванням  з  районного  бюджету  відсоткових  ставок  за  кредитами,  залученми  суб’єктами  малого  та  середнього  підприємництва  для  реалізації  інвестиційних  проектів”

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта: Проект рішення Яготинської районної державної адміністрації «Про Порядок складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств»

План-графік  здійснення заходів з відстеження результативності власних регуляторних актів Яготинської райдержадміністрації на 2018 рік

Звіт про результати базового відстеження

Звіт щодо  періодичного  відстеження  розпорядження Яготинської РДА від 03.07.2007 №222

Звіт щодо  повторного відстеження  розпорядження Яготинської РДА від 03.07.2007 №222

Звіт щодо періодичного відстеження розпорядження Яготинської РДА від 10.02.2009 №65

Звіт щодо повторного відстеження розпорядження Яготинської РДА від 10.02.2009 №65

Звіт про базове відстеження часткове відшкодування

Звіт періодичне відстеження розпорядження Яготинської РДА від 03.07.2018 2014рік

Звіт періодичне відстеження розпорядження Яготинської РДА від 10.02.2018№ 65 2016рік

Звіт періодичне відстеження розпорядження Яготинської РДА від 03.07.2018 2017рік

План-графік 2013

План-графік 2014