30 Листопада, 2018 р., 14:32
У складі офіційної делегації України до Німеччини на чолі із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у III Українсько-німецькому бізнес-форумі.
30 Листопада, 2018 р., 14:29
30 листопада в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Яготинського районного сектору провели профілактичну бесіду з учнями Сулимівського НВК с. Сулимівка.
30 Листопада, 2018 р., 14:27
29 листопада 2018 на базі Яготинського НВК «СШ-ЗОШ I-III ст.№ 3»  методистом районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації Мрачик Н.А. проведено семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи з теми: «Особливості превентивної роботи з важковиховуваними дітьми шкільного віку».
30 Листопада, 2018 р., 10:08
29 листопада  2018 року, директор Яготинської районної філії КОЦЗ Рибак О.О. та голова громадської організації Товариство захисту прав інвалідів «Захисти себе» Яценко С.В. взяли участь у засіданні «круглого столу» на базі Бориспільської міськрайонної філії, під час якого розглянули можливості служби зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю. Присутніми на заході були: директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук, директор департаменту соціального захисту Київської обласної державної адміністрації Ігор Мещан, заступник міського голови м. Бориспіль Людмила Ковальова, представники роботодавців, громадських організацій, базових центрів зайнятості та філій Київського ОЦЗ.
30 Листопада, 2018 р., 09:39
29 листопада 2018 року відділом освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації проведено районний конкурс танців та пісень «Музичний калейдоскоп» вихованців закладів дошкільної освіти. В заході прийняли участь 68 дошкільнят, які артистично та завзято виконали дитячі пісні та таночки.
30 Листопада, 2018 р., 09:27
30 листопада о 06:11 до оперативно-рятувальної служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання в с.Жоравка.
30 Листопада, 2018 р., 09:21
Переважній більшості громадян час від часу доводиться звертатися до нотаріуса за широким спектром послуг – від засвідчення копій документів, оформлення спадщини і заповіту до укладення шлюбного договору чи купівлі-продажу майна.
29 Листопада, 2018 р., 17:19
Сьогодні, 29 листопада 2018 року, в приміщенні малої зали адміністрації, під керівництвом першого заступника голови адміністрації Т.П.Сухенко,  відбулось засідання комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї при Яготинській районній державній адміністрації.