28 Листопада, 2018 р., 08:30
Глава Уряду про роботу пенсійної системи: Все працює стабільно, готуємося до автоматичного перерахунку виплат
28 Листопада, 2018 р., 08:29
Нехай любов утвердить віру, взаємність зміцнить почуття, Цей незабутній день весілля, Візміть з собою у життя.
27 Листопада, 2018 р., 17:18
На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24.05.2017 №281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» з метою вивчення стану правопорядку в населених пунктах Яготинського району 27 листопада в приміщенні Жоравської школи відбулися громадські слухань з питань охорони правопорядку.
27 Листопада, 2018 р., 09:52
1. Обстежено умови проживання 7 непрацездатних громадян, з них виявлено 3 осіб, які потребують обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома, їм надано допомогу в оформленні необхідних документів та зараховано на обслуговування;
27 Листопада, 2018 р., 09:50
23 листопада у відділенні стаціонарного догляду постійного або тимчасового проживання с. Черняхівка завітали гості з Міжнародного благодійного фонду "Давай допоможемо". Пригощали проживаючих соком, цукерками та мандаринами. Подарували багато книг, що читаючих підопічних дуже порадувало.
27 Листопада, 2018 р., 08:44
Президент Петро Порошенко наголошує, що воєнний стан буде введений у декількох областях, лише у випадку наземної операції регулярних військ Росії за межами операції Об’єднаних сил і за межами незаконно анексованого Криму.
27 Листопада, 2018 р., 08:31
Партнерство «Кожній дитині» оголошено конкурс журналістських робіт з метою привернення уваги суспільства до інноваційної соціальної послуги патронату над дитиною та необхідності її запровадження в Україні.
27 Листопада, 2018 р., 08:30
Платники податків Київщини за 10 місяців 2018 року сплатили майже 2 млрд. грн. податку на прибуток
27 Листопада, 2018 р., 08:26
Протягом останніх років в Україні послідовно приймаються законодавчі акти, що  покликані привести ринок житлово-комунальних послуг в Україні у цивілізований стан, сприяти енергозбереженню, а відтак – і енергетичній незалежності нашої країни.