07 Грудня, 2018 р., 08:11
Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!
06 Грудня, 2018 р., 17:22
Щорічно на початку грудня відзначається Міжнародний день людей з особливими потребами, який  нагадує нам, що поруч живуть люди,  які потребують особливої уваги і яким ми повинні допомогти відчути себе рівними.
06 Грудня, 2018 р., 16:38
Сьогодні, 06 грудня в приміщенні Яготинської райдержадміністрації відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації В.С.Шмигановського за участі членів колегії, начальників відділів райдержадміністрації.
06 Грудня, 2018 р., 16:14
5 грудня 2018 року, під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації О.Д.Терещука відбулась он-лайн нарада з питань оптимізації поштових відділень ПАТ «Укрпошта» та відділень АТ«Ощадбанк» на території Київської області.
06 Грудня, 2018 р., 14:08
1.Обстежено умови проживання 7 непрацездатних громадян, з них виявлено 4 осіб, які потребують обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома, їм надано допомогу в оформленні необхідних документів та зараховано на обслуговування;
06 Грудня, 2018 р., 14:03
На виконання Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки «Молодь Київщини» (зі змінами) управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр» 18 грудня 2018 року буде проведено Київський обласний молодіжний форум. Метою форуму є активізація молодіжного руху на Київщині, налагодження партнерства щодо співпраці в актуальних напрямках роботи з молоддю, напрацювання механізмів участі молоді та розробка спільних заходів у сфері молодіжної політики на  2019 рік.
06 Грудня, 2018 р., 13:46
Петро Порошенко назвав три своїх ключових досягнення на посаді глави держави. Про це він сказав під час офіційного представлення нового голови Хмельницької ОДА Вадима Лозового. За словами Порошенка, головними досягненнями за останні чотири роки є посилення української армії, підписання Угоди про асоціацію з ЄС та безвізовий режим з понад 100 країнами.
06 Грудня, 2018 р., 09:24
Нам важливо розблокувати Азов, – Глава Уряду під час зустрічі з регіональними ЗМІ
06 Грудня, 2018 р., 08:54
Шановні військовослужбовці!  Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!