ЯГОТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Київська область, Яготинський район

Очищення влади

Закон України "Про очищення влади"

Порядок проведення перевірки достовірності, відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами 3 і 4 ст.1 Закону України "Про очищення влади" затверджений постановою КМУ від 16.10.2014 року №563

Повідомлення про початок проходження перевірки щодо Юхти Ю.В. відповідно до ЗУ "Про очищення влади"

Повідомлення про початок проходження перевірки щодо Козинця С.С. відповідно до ЗУ "Про очищення влади"

Повідомлення про початок проходження перевірки щодо Міненко О.В. відповідно до ЗУ "Про очищення влади" (Заява, Декларація)

Повідомлення про початок проходження перевірки щодо Л.М.Соколенко відповідно до ЗУ "Про очищення влади"

Повідомлення про початок проходження перевірки щодо Д. В. Загурського відповідно до ЗУ "Про очищення влади"

Повідомлення про результати перевірки щодо О.В.Міненко відповідно до ЗУ "Про очищення влади"