Звернення Яготинського РС ГУ ДСНС України у Київській області до жителів Яготинщини

Дата: 28.11.2018 19:48

Шановні громадяни!

В зв’язку зі зміною кліматичних умов приведено до бойової готовності сили та засоби аварійно-рятувальних формувань. Підрозділи ДСНС України у Київській області постійно проводять чергування рятувальників. Проте жодна служба не в змозі забезпечити рятувальником кожного рибалку, особливо за умов зверхнього ставлення до порад.

Тому звертаємось до Вас з турботою та проханням: виходячи на тонкий лід дотримуйтесь заходів безпеки. Цінуйте власне життя, бережіть життя свої рідних, не нехтуйте застереженнями. Від зневажливого ставлення до правил безпеки на льоду може статись непоправне лихо. І хотілося б задати питання фанатам зимової рибалки: - чи варті декілька окунців вашого життя, сліз ваших рідних та дітей?

І нам доводиться вкотре нагадувати :

“Громадяни, будьте обачними, цінуйте своє життя. І пам’ятайте, що рятуючи вас, хтось

ризикує втратити своє життя!”

Начальник Яготинського РС

ГУ ДСНС України у Київській області

підполковник служби цивільного захисту                                                                               С.І.Власко