04 Грудня, 2018 р., 14:12
З метою адаптації інвалідів до вимог сучасного ринку праці, фахівці Яготинської районної філії  КОЦЗ  04 грудня  2018 року організували «День відкритих дверей». У заході прийняли участь 12 осіб, які перебувають на обліку.
04 Грудня, 2018 р., 13:25
Проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті. В Україні проведення цього дня встановлене Указом Президента, починаючи з 1993 року.
04 Грудня, 2018 р., 13:17
04 грудня 2018 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з засобами масової інформації та сільським головою проведено пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Засупоївка Яготинського району.
04 Грудня, 2018 р., 12:06
04 грудня 2018 року, в приміщенні малої зали адміністрації відбулась нарада під керівництвом голови адміністрації В.С.Шмигановського та за участі начальників служб цивільного захисту  та  начальників ЦЗ об’єктів господарської діяльності.
04 Грудня, 2018 р., 11:55
Як і в минулих опалювальних сезонах зекономлену субсидію можна використати для оплати в наступному місяці спожитого понад виділену соціальну норму газу, води чи електроенергії.
04 Грудня, 2018 р., 09:40
За листопад 2018 року адміністраторами  ЦНАПу прийнято та оформлено звернень від громадян на отримання адміністративних послуг, з них:
04 Грудня, 2018 р., 09:38
Математика – витвір людського розуму, предмет серйозний, тому потрібно не втрачати можливості робити його цікавішим. Як говорив великий А. Єнштейн, «вміє вчити той, хто вчить цікаво».
04 Грудня, 2018 р., 08:56
У столиці України під головуванням очільника Київської області пройшло засідання Ради регіонального розвитку. В заході взяли участь представники всіх структурних підрозділів Київської облдержадміністрації, голови районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад.
04 Грудня, 2018 р., 08:43
Щорічно 3 грудня відзначається Міжнародний день інвалідів, який  нагадує нам, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги і яким ми повинні допомогти відчути себе рівними серед здорових співгромадян.