15 Листопада, 2018 р., 14:16
14 листопада 2018 року на базі ДНЗ № 1 «Зіронька» методистом районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації Миненок О.В. проведено засідання районного методичного об’єднання старших медичних сестер  закладів дошкільної освіти на тему: «Забезпечення контролю за організацією харчування в закладах дошкільної освіти».
15 Листопада, 2018 р., 12:43
В  Яготинській центральній районній лікарні з`явиться сучасна мобільна ренгено-графічна система, до складу якої входить сам рентгенівський апарат RAFALE EZ, ціна якого майже 3,7 млн. грн. та принтера для автоматичного друку медичних рентгенівських плівок DRYSTAR 5302 – 250 тис.грн.
15 Листопада, 2018 р., 12:30
Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку доручив представникам  регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки.
15 Листопада, 2018 р., 12:08
Те, що якісні дороги – ознака цивілізованого життя, давно є беззаперечною істиною. Приємно констатувати, що останім часом стан доріг у нашому районі значно покращився.
15 Листопада, 2018 р., 12:07
ДНЗ №1 «Зіронька»  в місті є одним з найбільших, там виховується 180 дітей. За роки свого існування стара опалювальна система уже зносилася та не забезпечує достатній обігрів приміщень. В правому крилі закладу температура в групах коливалась від 14-17 С, що неприпустимо для дошкільного навчального закладу.
15 Листопада, 2018 р., 10:13
Держава надала право вибору українським сім’ям: користуватися в опалювальний сезон пільгою чи субсидією.
15 Листопада, 2018 р., 08:40
14 листопада в кабінеті заступника голови адміністрації В.М.Гончара відбулась робоча нарада з питань погіршення погодних умов та ліквідації можливих наслідків негоди. Участь в нараді взяли голова виконавчого комітету Яготинської міської ради Н.М.Дзюба, начальник Яготинського РС ГУ ДСНС України в Київській області С.І.Власко, начальник відділу превенції Яготинського відділення Переяслав-Хмельницького відділу Головного управління поліції у Київській області Ю.Д.Чупрун, представники дорожніх служб району, завідувач сектору з питань цивільного захисту та інфраструктури адміністрації О.В.Головченко.
15 Листопада, 2018 р., 07:56
За ініціативи Яготинської районної філії КОЦЗ 14 листопада 2018 року на території ПАТ "Яготинське" проведено День відкритих дверей, на якому були присутні: директор філії Рибак О.О., провідні фахівці та безробітні, які перебувають в даний час на обліку в центрі зайнятості.
15 Листопада, 2018 р., 07:26
Запропоновані Кабінетом Міністрів законодавчі зміни збільшують можливості для подальшого підвищення пенсій
14 Листопада, 2018 р., 14:03
Тепер жителі Київщини можуть звернутися на гарячу лінію Київської облдержадміністрації за телефоном 286-84-11, або надіславши звернення через електронну пошту zvern@koda.gov.ua.