12 Листопада, 2018 р., 12:07
12 листопада в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Яготинського районного сектору провели профілактичну бесіду з учнями ОЗОНЗ "Жоравський НВК с. Жоравка.
12 Листопада, 2018 р., 10:18
9 листопада 2018 року, відбувся конкурс на зайняття вакантної посади державної служби завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції Яготинської районної державної адміністрації. На конкурс подав  документи один претендент.
12 Листопада, 2018 р., 10:02
09 листопада 2018 року для учнів 8-А класу Яготинського НВК №2 провідним фахівцем Яготинської районної філії КОЦЗ проведено інтерактивний профорієнтаційний урок на тему «Гендер і професія».
12 Листопада, 2018 р., 09:57
Кожний новий урок – це сходинка в знаннях і розвитку учня, новий внесок у формування його розумової й моральної культури, у розвитку ключових і предметних компетентностей. Урок являє собою живу, рухливу, процесуальнусистему, що постійно змінюється й удосконалюється. Урок, як основна форма навчання, постійно зазнає змін.
09 Листопада, 2018 р., 23:40
Сьогодні, 9 листопада, голова Київської обласної державної адміністрації О.Д.Терещук перебував з робочим візитом в Яготинському районі. Також у складі обласної делегації район відвідали керівники структурних підрозділів та апарату Київської облдержадміністрації, керівники територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, депутати Київської обласної ради.
09 Листопада, 2018 р., 09:38
Дорогі земляки! Вітаю Вас  з Днем української писемності та мови.
09 Листопада, 2018 р., 09:28
За теперішньої ситуації, коли на ринку праці відчутний дефіцит вільних робочих місць, громадяни часто погоджуються на будь-яку пропозицію роботи, зокрема і нелегальної.
09 Листопада, 2018 р., 08:57
Володимир Бондаренко відкрив BookCrossing в Будинку Уряду
09 Листопада, 2018 р., 08:53
09 листопада 2018 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з засобами масової інформації та сільським головою  проведено пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Червоне Яготинського району.