06 Листопада, 2018 р., 11:28
Лікарі медзакладів, що приєднались до реформи, яка стартувала в липні поточного року, отримали суттєво більші зарплати. Особливо ті з них, що уклали декларації з оптимальною кількістю пацієнтів. Зокрема, до старту реформи лікарі первинного рівня отримували в середньому 4 000 – 6 000 грн, зараз 12 000 – 18 000 грн. Зросла зарплата і у медсестер, які працюють із такими лікарями – з 3 500 – 5 000 грн до 6 500 – 8 000 грн. Зі збільшенням кількості декларацій, підписаних лікарем із пацієнтами, його дохід зростатиме.
06 Листопада, 2018 р., 10:18
1. Обстежено умови проживання 9 непрацездатних громадян, з них виявлено 6 осіб, які потребують обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома, їм надано допомогу в оформленні необхідних документів та зараховано на обслуговування;
06 Листопада, 2018 р., 09:29
Сьогодні в залі засідань Яготинської районної державної адміністрації під керівництвом першого заступника голови адміністрації  Т.П.Сухенко відбулася нарада щодо реорганізації Яготинської центральої районної лікарні. В нараді взяли участь керівник апарату адміністрації В.Б.Шишко, в.о. начальника фінансового управління О.І.Барсук, начальник відділу юридичного забезпечення та звернень громадян Я.С.Сорокова, начальник відділу управління персоналом Т.О.Орел, голова реорганізаційної комісії Яготинської ЦРЛ І.Т.Шулла, заступник голови комісії Яготинської ЦРЛ Н.С.Іванова, юрист –консульт Яготинської ЦРЛ Ю.В.Медвідь.
05 Листопада, 2018 р., 15:56
Управління соціального захисту населення відповідально справляються з оформленням житлових субсидій, опрацьовуючи впродовж тижня понад 100 тисяч заяв. Затримки в основному виникають через несвоєчасне подання місцевими органами інформації про склад зареєстрованих осіб, перелік житлово-комунальних послуг і тарифи в місті.
05 Листопада, 2018 р., 15:53
Прем’єр-міністр: Процес детінізації зарплат набирає обертів і буде продовжений
05 Листопада, 2018 р., 15:41
Під керівництвом голови районної державної адміністрації В.С.Шмигановського, 5 листопада 2018 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації Т.П.Сухенко, заступника голови райдержадміністрації В.М.Гончара, керівника апарату райдержадміністрації В.Б.Шишко, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району.
05 Листопада, 2018 р., 15:13
5 листопада, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відбулося чергове засідання Комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям під головуванням першого заступника голови адміністрації Т.П.Сухенко.
05 Листопада, 2018 р., 14:53
Постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 719 затверджено Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей.
05 Листопада, 2018 р., 14:38
02 листопада 2018 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Яготинської  районної державної  адміністрації методистом РМК Ганжою С.І. проведено семінар – практикум педагогічної майстерності «Я роблю це так …» вчителів біології з теми «Реалізація наскрізної змістової лінії «Екологічна безпека та сталий розвиток».
05 Листопада, 2018 р., 14:29
4 листопада 2018 року на базі Яготинської ЗОШ № 1 районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації (Остапенко Н.О.) організовано проведення ІІ районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури. У заході взяли участь 48 учнів 7-11 класів із 15 закладів загальної середньої освіти Яготинського району.