19 Листопада, 2018 р., 07:48
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає прямим шантажем і недолугістю дії деяких мерів українських міст, які допустили зриви початку опалювального сезону. Люди через такі дії страждати не повинні. Про це Глава Уряду сказав, відповідаючи на запитання журналістів у Вінниці.
16 Листопада, 2018 р., 15:54
З прийняттям другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває було змінено мінімальний гарантований розмір аліментів для дитини – тепер він не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Що робити, якщо один із батьків сплачує аліменти у сумі меншій, ніж встановлено законом?
16 Листопада, 2018 р., 15:35
Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!
16 Листопада, 2018 р., 15:06
16 листопада 2018 року Яготинським районним сектором спільно з 28-ДПРЧ     м. Яготин в рамках акції «Запобігти Врятувати Допомогти» проведено екскурсію вихованцям Яготинського ДНЗ «Дюймовочка» в 28-ДПРЧ м. Яготин.
16 Листопада, 2018 р., 15:00
На які наділи мають право захисники вітчизни?
16 Листопада, 2018 р., 14:58
З прийняттям другого пакету законів «Чужих Дітей Не Буває» було змінено мінімальний гарантований розмір аліментів для дитини – тепер він не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Що робити, якщо один із батьків сплачує аліменти у сумі меншій, ніж встановлено законом?
16 Листопада, 2018 р., 14:48
Президент Петро Порошенко дав доручення негайно забезпечити мешканців Сміли теплом під час оперативної наради в Державній службі з надзвичайних ситуацій щодо ситуації з опаленням в цьому місті. Президент заслухав доповідь Голови ДСНС Миколи Чечоткіна та Віце-прем’єр-міністра Генадія Зубка.
16 Листопада, 2018 р., 09:49
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства!
16 Листопада, 2018 р., 08:40
Актуальність і необхідність самоосвіти педагогів продиктована тенденціями неперервної освіти. І тому з метою зростання кваліфікаційного рівня вчителів початкових класів 15 листопада 2018 року на базі Яготинського НВК № 2 проведено спільне засідання творчих груп вчителів 2-х класів та « Інтелект України» з теми «Креативність і розвиток наймолодших школярів».