14 Листопада, 2018 р., 13:36
Перший заступник голови адміністрації Т.П.Сухенко провела чергову нараду щодо впровадження медичної реформи в Яготинському районі. Участь у нараді взяли головний лікар комунального некомерційного підприємства «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» І.І. Сахно та в.о. головного лікаря КНП «Яготинська центральна районна лікарня» І.Т.Шулла.
14 Листопада, 2018 р., 12:58
Вдень 14 листопада та вночі 15 листопада Київській області очікується погіршення погодних умов: сніг з дощем (тимчасове утворення снігового покриву висотою 3-6 см), місцями налипання мокрого снігу та ожеледь, на дорогах ожеледиця. Шановні жителі міста та району будьте уважні та обережні на дорогах!
14 Листопада, 2018 р., 11:43
На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24.05.2017 №281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» з метою вивчення стану правопорядку в населених пунктах Яготинського району 13 листопада в приміщенні сільського будинку культури с.Райківщини відбулися громадські слухань з питань охорони правопорядку.
14 Листопада, 2018 р., 06:45
16 листопада в Районному будинку культури відбудуться урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Початок о 13.00. У програмі заходу концерт за участю Київського ансамблю Театру пісні, учасників телепроекту "Х - фактор" -  "DZHERELA". Запрошуємо мешканців міста та району взяти участь у святкуванні!!! Вхід вільний.
13 Листопада, 2018 р., 21:46
Глава Уряду про розвиток газової галузі: Мета – 20 млрд кубометрів власного видобутку і повна енергонезалежність
13 Листопада, 2018 р., 20:57
Під керівництвом голови районної державної адміністрації В.С.Шмигановського, 13 листопада 2018 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації Т.П.Сухенко, заступника голови райдержадміністрації В.М.Гончара, радників голови адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району.
13 Листопада, 2018 р., 20:55
13 листопада 2018 року відбулось засідання оргкомітету з підготовки відзначення у Яготинському районі Дня працівників сільського працівника, яке провела перший заступник голови райдержадміністрації Т.П.Сухенко.
13 Листопада, 2018 р., 20:43
13 листопада 2018 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з засобами масової інформації та сільським головою  проведено пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Супоївка Яготинського району.
13 Листопада, 2018 р., 19:36
Олімпіада – це вид змагання, що стимулює потяг окремих учнів до самоосвіти, виховує наполегливість, поглиблений інтерес до предмета, вміння долати труднощі, виробляє навички роботи з довідковою та науково-популярною літературою. Учнівські олімпіади – додаткове поле вияву природно обдарованих та індивідуально зацікавлених учнів.