19 Листопада, 2018 р., 17:18
19 листопада 2018 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з засобами масової інформації та сільським головою  проведено пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Райківщина Яготинського району.
19 Листопада, 2018 р., 17:02
Під керівництвом голови районної державної адміністрації В.С.Шмигановського, 19 листопада 2018 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації Т.П.Сухенко, заступника голови райдержадміністрації В.М.Гончара, керівника апарату адміністрації В.Б.Шишко, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників територіальних відомств.
19 Листопада, 2018 р., 14:20
18 листопада 2018 року  на базі Яготинського НВК «СШ-ЗОШ I-III ст.№ 3» відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики для учнів 8-11 класів.
19 Листопада, 2018 р., 14:18
Обов’язковою умовою успішного вибору професії є особиста активність молодої людини в цьому процесі. Саме з цією метою фахівці  з профорієнтації Яготинської районної філії КОЦЗ провели профорієнтаційний урок «Формула вибору професії. Складова «Треба» та «Гендер і професія» для учнів 8-9 класів Яготинської ЗОШ №1.
19 Листопада, 2018 р., 14:16
Сказ - це надзвичайно небезпечна інфекційна хвороба, яка супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю. Щорічно від сказу в світі гинуть від 20 до 70 тисяч людей, через низьку доступність медичної допомоги та антирабічної вакцини. Рабічна інфекція або сказ реєструється на території 110 країн світу.
19 Листопада, 2018 р., 14:13
Уже з січня 2019 року в Україні почнеться запровадження надання пільг і субсидій у грошовій формі. Міністерство соціальної політики України фіналізувало проект відповідної постанови та найближчим часом має намір винести його на розгляд засідання Кабінету Міністрів України.
19 Листопада, 2018 р., 11:51
ЗВЕРНЕННЯ ДО СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛІВ УПЦ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ
19 Листопада, 2018 р., 09:05
27.11.2018 о 14 годині за адресою: с. Жоравка, вул. Шкільна, 4а, в приміщенні будинку культури, 29.11.2018 о 11 годині за адресою: с. Сотниківка, вул. Миру,56, в приміщенні будинку культури, відбудуться громадські слухання при голові Яготинської районної державної адміністрації за участю: першого заступника голови адміністрації дільничного інспектора, військового комісара Яготинського районного військового комісаріату, начальника служби у справах дітей та сім’ї  адміністрації, головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення, начальника відділу прийому громадян УСЗН, начальника відділу в Яготинському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області, начальника ЦПЗ №8 Київської міської дирекції ПАТ «Укрпошта», начальника Станційно-лінійної дільниці №4 м. Яготин Київської філії ПАТ «Укртелеком», голови правління ВАТ «Яготинське АТП-13251» сільського голови.
19 Листопада, 2018 р., 08:06
Після впровадження електронної системи закупівель Рrozorro, яка забезпечила функціонування публічних закупівель за принципом «всі бачать все»  значно зросла ціна помилки для замовників. Тому успішне проведення публічних закупівель вимагає від тендерних комітетів та уповноважених осіб замовників знання законодавства в сфері публічних закупівель та практичними навичками роботи в системі Рrozorro та на електронних майданчиках.
19 Листопада, 2018 р., 08:01
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Яготинській районній державній адміністрації. Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. В рамках засідання комісії присутні розглянули наступні питання: