13 Листопада, 2018 р., 19:32
Нещодавно, 8 – 10 листопада 2018 року на базі в/ч А2345, що дислокується в смт. Городок Житомирської області відбулась обласна відкрита військово-патріотична гра «Вояцький дух». Захід був спрямований на підвищення рівня готовності молоді до територіальної оборони та служби в Збройних Силах України.
13 Листопада, 2018 р., 13:01
Лише за два місяці на користь дітей Київщини стягнуто понад чверть мільйона гривень штрафних санкцій з неплатників аліментів.
13 Листопада, 2018 р., 11:58
Перша "трилогія" завершена... Мова йде про перший, з трьох матчів, що залишилися в чемпіонаті Яготинського району серед команд вищої ліги. В ньому "Автолідер" приймав "Рятівник".
13 Листопада, 2018 р., 11:47
У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.
13 Листопада, 2018 р., 11:46
Постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2018 № 918 «Про визнання таким, що втратив чинність, пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 254» ЗНЯТО ОБМЕЖЕННЯ щодо можливості у 2018 році отримувати компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами лише позичальникам, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн гривень.

13 Листопада, 2018 р., 10:09
Відбувся конкурс на зайняття вакантної посади державної служби начальника відділу організаційно - аналітичної роботи та координації з органами місцевого самоврядування Яготинської районної державної адміністрації. На конкурс подали  документи три претенденти.
13 Листопада, 2018 р., 08:09
Сьогодні Україні необхідна консолідація заради розвитку. Саме вона має показати конкретні результати для кожного українця, який веде дитину до дитячого садочка, школи або звертається за медичними або адміністративними послугами. Про це, виступаючи на Раді регіонального розвитку під головуванням Президента України, наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.
13 Листопада, 2018 р., 08:05
Працівниками Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС зафіксовано спробу ввезення на митну територію України з приховуванням від митного контролю значної партії мобільних телефонів  (близько 12 000), аксесуарів до них (сотні USB-модемів) та аксесуарів до комп’ютерів (сотні карт пам’яті, жорстких дисків, USB флеш-накопичувачів, твердотільних накопичувачів, модулів оперативної пам’яті).
13 Листопада, 2018 р., 08:02
 Відповідно до ст. 13, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я»,
12 Листопада, 2018 р., 16:11
«В контексті питання про тарифи є невідкладні тактичні завдання, які треба вирішити протягом місяців та тижнів. Я спілкувався з Урядом і моя принципова позиція – захистити людей і вдосконалити та розширити систему субсидій, збільшити кошти на її виконання», – підкреслив Президент Петро Порошенко під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку.