Рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання с. Панфили Яготинського району

20 листопада 2018 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з засобами масової інформації та сільським головою  проведено пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Панфили Яготинського району.

В ході відпрацювання велику увагу зосереджено здійсненню перевірки житлових будинків багатодітних сімей, одиноких, неблагонадійних сімей та інвалідів яким було наголошено на недоліки які були виявлені та рекомендації по їхньому усуненню. З мешканцями села проведено профілактичні бесіди на теми Безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, електромережі, побутових приладів), Попередження пожеж в екосистемах, Увага вибухонебезпечні предмети, Правила поведінки на водних обєктах, та вручено інформаційні листівки застережливого характеру.