Відбулась нарада щодо відзначення в районі Дня Гідності і Свободи та Дня пам’яті жертв Голодомору

Дата: 19.11.2018 17:30

Фото без опису19 листопада 2018 року в кабінеті керівника апарату адміністрації відбулась нарада з питань підготовки та відзначення в районі Дня Гідності і Свободи та Дня пам’яті жертв Голодомору. В нараді взяли участь перший заступник голови адміністрації Т.П.Сухенко, керівник апарату адміністрації В.Б.Шишко,  начальник відділу культури, туризму, національностей та релігії адміністрації О.С.Красна, директор Яготинської централізованої бібліотечної  системи Л.П.Василенко, в.о.начальника відділу організаційно-аналітичного забезпечення та роботи з органами місцевого самоврядування А.О.Кирик.

Основні питання, які обговорювались на засіданні стосувались організації урочистих заходів, дати та місця проведення.

Зокрема, в процесі обговорення учасники наради зійшлися на думці, що загальнорайонні заходи до Дня Гідності і Свободи та Дня Голодомору будуть проводитись:

- 21 листопада 2018 року о 10 год. до Дня Гідності і Свободи  у фойє Яготинської райдержадміністрації.

- 24 листопада 2018 року о 16 год. до Дня пам’яті жертв Голодомору на міському кладовищі біля пам'ятного знаку.

У навчальних закладах району передбачили провести тематичні уроки, виставки, круглі столи, учнівські конференції.

За підсумками наради кожному з учасників наради для забезпечення належного рівня підготовки до проведення загальнораонних заходів надано ряд доручень.