Проведено оцінювання конкурсних робіт та визначення переможців щорічного конкурсу дитячих малюнків “Твоє майбутнє – в твоїх руках”

Дата: 21.11.2018 19:20

На базі Яготинської районної філії КОЦЗ спільно з методистом Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості проведено оцінювання конкурсних робіт та визначення переможців щорічного конкурсу дитячих малюнків “Твоє майбутнє – в твоїх руках”.

На конкурсі виставлені найкращі учнівські роботи Яготинського району. Більшість із них відповідає вимогам конкурсу: роботи творчі, розкрита тема, оригінальні, майстерно виконані, зміст робіт пов'язаний з реальним життям дітей, мають естетичний вигляд.
Перше місце в молодшій віковій категорії віддали Трав'янко Марії, учениці Яготинського НВК «СШ ЗОШ №2» назва роботи «Моя майбутня професі- музикант»,керівникТочковаЛ.Б.
Перше місце в середній віковій категорії присудили Безруковій Юліані, учениці Супоївської НВК, назва роботи «Я майбутній архітектор» , керівник Рудницька Н.О.
Перше місце в старшій віковій категорії віддали Коноваловій Діані, учениці Яготинського НВК «СШ ЗОШ №1», назва роботи «Стюардеса» ,керівник Ткаленко О.В.
Дітям були вручені грамоти та подарунки.
Варто також відзначити роботи всіх учнів, які взяли участь у конкурсі – Яготинського НВК №3, Жоравського НВК, БогданівськогоНВК, ЧерняхівськогоНВК, Ничипорівського НВК, Супоївського НВК, Сулимівського НВК.
Роботи, які зайняли І місце в кожній віковій категорії, будуть передані до Київського обласного центру зайнятості.