Президент вимагає від керівництва Росії негайного звільнення українських моряків та кораблів, затриманих у Керченській протоці

Президент Петро Порошенко звернувся до керівництва Російської Федерації з вимогою звільнити українських моряків та кораблі, затримані в Керченській протоці.

«Я звертаюся до керівництва Російської Федерації з вимогою негайно звільнити українських військовослужбовців, які в порушення міжнародного права, брутально були затримані і доля яких невідома», - підкреслив Глава Української держави на засіданні Ради національної безпеки і оборони.

«Ми вимагаємо терміново їх передати українській стороні разом з кораблями і терміново зробити деескалацію ситуації, яка склалася в Азовському морі - як перший крок, і деескалацію по інших напрямках», - наголосив Президент.

Глава держави зазначив, що очікує швидкої реакції на його звернення.

Офіційне інтернет-представництво Президента України