Змагаються знавці української мови

Дата: 26.11.2018 16:10

Фото без опису25 листопада 2018 року на базі Яготинського НВК № 3 відбувся ІІ (районний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь 90 учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти. Дітям були запропоновані різноманітні творчі завдання. Вони із захопленням складали казку, пояснювали фразеологізми, відновлювали прислів’я, підбирали антоніми, синоніми і, звичайно ж,писали твори, вислов  люючи власні думки, сподівання.

Приємно зазначити, що наші діти знають рідну мову, вміло володіють словом, є справжніми патріотами. Українській мові бути , рідному слову звучати, бо наші діти – гідні носії нашої солов’їної мови! А кращі із кращих представлять наш район на ІІІ (обласному) етапі конкурсу. Зичимо їм успіхів і перемог!