Увага! Громадські слухання!

Дата: 19.11.2018 09:05

Фото без опису27.11.2018 о 14 годині за адресою: с. Жоравка, вул. Шкільна, 4а, в приміщенні будинку культури, 29.11.2018 о 11 годині за адресою: с. Сотниківка, вул. Миру,56, в приміщенні будинку культури, відбудуться громадські слухання при голові Яготинської районної державної адміністрації за участю: першого заступника голови адміністрації дільничного інспектора, військового комісара Яготинського районного військового комісаріату, начальника служби у справах дітей та сім’ї  адміністрації, головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення, начальника відділу прийому громадян УСЗН, начальника відділу в Яготинському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області, начальника ЦПЗ №8 Київської міської дирекції ПАТ «Укрпошта», начальника Станційно-лінійної дільниці №4 м. Яготин Київської філії ПАТ «Укртелеком», голови правління ВАТ «Яготинське АТП-13251» сільського голови.

З питань порядку денного:

- про забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, стану правопорядку та злочинності на відповідній території;

- про проходження строкової військової служби та залучення на військову службу за контрактом;

- про надання пільг для багатодітної сімї.

- щодо приміського автобусного сполучення села Жоравка з містом Яготин.