Рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Райківщина

Дата: 19.11.2018 17:18

19 листопада 2018 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з засобами масової інформації та сільським головою  проведено пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Райківщина Яготинського району.

В ході відпрацювання велику увагу зосереджено здійсненню перевірки житлових будинків багатодітних сімей, одиноких, неблагонадійних сімей та інвалідів яким було наголошено на недоліки які були виявлені та рекомендації по їхньому усуненню, також було доведено до відома інформацію про зростання пожеж в житловому секторі та трагічні випадки на них. З мешканцями села проведено профілактичні бесіди на теми Безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, електромережі, побутових приладів), Попередження пожеж в екосистемах, Увага вибухонебезпечні предмети, Правила поведінки на водних обєктах, та вручено інформаційні листівки застережливого характеру.