Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при Яготинській районній державній адміністрації

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Яготинській районній державній адміністрації. Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. В рамках засідання комісії присутні розглянули наступні питання:

1. Про звернення громадян Т. щодо надання дозволу на вчинення правочину дарування будинку в селі Ничипорівка Яготинського району Київської області.

2. Про доцільність направлення неповнолітньої дитини Ж. до соціально-психологічного реабілітаційного центру у зв’язку із складними життєвими обставинами.

3. Про розгляд та затвердження індивідуальних планів дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

За підсумками засіданн комісії прийняті рішення, надані рекомендації.