11 Грудня, 2018 р., 17:31
Глава Уряду: Завдання на 2019 рік – фінансова стабільність, промисловий розвиток, інвестиції в людський капітал
11 Грудня, 2018 р., 17:29
Податківці Київщини вилучили 28,2 кг нелегально ввезених виробів із золота
11 Грудня, 2018 р., 17:27
11 грудня 2018 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з засобами масової інформації та сільським головою  проведено пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Двірківщина Яготинського району.
11 Грудня, 2018 р., 12:49
Під керівництвом голови Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановского відбулось чергове засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.
11 Грудня, 2018 р., 12:05
10 грудня 2018 року в Міжрегіональній академії управління персоналом розпочато заходи з правових знань на тему: «Що необхідно знати дітям, щоби вміти захищати свої права?». Так в тренінгу серед молоді взяли участь головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Яготинської районної державної адміністрації Шульга Н.С., головний спеціаліст відділу «Яготинське бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Підстрела Н.А., фахівці соціальної роботи Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Твердохліб О.Ю та Хорунжа О.М., капітан поліції інспектор з ювенальної превенції Ткачук А.В.
10 Грудня, 2018 р., 20:25
У Фарбованському навчально-виховному комплексі (загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів – дошкільному навчальному закладі) встановили 20 нових металопластикових  вікон.
10 Грудня, 2018 р., 19:42
10 грудня в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Яготинського районного сектору провели профілактичну бесіду з учнями Двірківщинського НВК с. Двірківщина.
10 Грудня, 2018 р., 17:12
Під керівництвом голови районної державної адміністрації В.С.Шмигановського, 10 грудня 2018 року, відбулася апаратна нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації Т.П.Сухенко, заступника голови райдержадміністрації В.М.Гончара, радників голови адміністрації, керівників територіальних відомств та структурних підрозділів райдержадміністрації.
10 Грудня, 2018 р., 17:05
Податківці Київщини ліквідували нелегальні автозаправочні станції
10 Грудня, 2018 р., 16:38
В понеділок, 10 грудня  весь світ відзначає День прав людини (Human Rights Day), офіційно встановлений на Пленарному зборах Генеральної Асамблеї ООН у грудні 1950 року. Так, всім державам і громадським організаціям було запропоновано відзначати цей день.