Про проведення Київського обласного молодіжного форуму

Дата: 06.12.2018 14:03

Фото без описуНа виконання Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки «Молодь Київщини» (зі змінами) управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр» 18 грудня 2018 року буде проведено Київський обласний молодіжний форум. Метою форуму є активізація молодіжного руху на Київщині, налагодження партнерства щодо співпраці в актуальних напрямках роботи з молоддю, напрацювання механізмів участі молоді та розробка спільних заходів у сфері молодіжної політики на  2019 рік.

Прошу забезпечити участь у заході керівників структурних підрозділів райдержадміністрацій, міськвиконкомів, територіальних громад, які працюють з молоддю, а також поінформувати активістів та лідерів молодіжного руху, представників громадських організацій та об’єднань; молодіжних громадських та студентських рад; шкільного самоврядування; організацій, які займаються роботою з молоддю у сфері національно-патріотичного виховання; учасників проекту «Відповідальна молодь Київщини «Тут і зараз»; переможців конкурсів проектів програм у сфері молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Вашого району, міста, територіальної громади.

Для участі у Форумі необхідно до 12 грудня 2018 року зареєструватись за посиланням https://goo.gl/forms/tNdq962heMVJDeHq1

Місце та час проведення вищезазначеного заходу буде повідомлено додатково учасникам після відбору.

Контактні особи: Михайлов Андрій (063) 05 44 270;

Назарук Світлана (097) 772 77 07;

Рожанська Олена (098) 101 69 70.