17 Грудня, 2018 р., 13:53
В Україні рух за помісну церкву розпочався на початку ХХ ст. одночасно зі створенням УНР. У другій половині 1917 року у Києві була створена Всеукраїнська Церковна Рада, що ставила собі за мету створення помісної церкви. Однак втіленню в життя цих задумів завадила політична нестабільність в Україні, більшовицька агресія проти УНР, а також протидія РПЦ.
14 Грудня, 2018 р., 19:06
З 27 листопада по 14 грудня працівниками Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та сім’ї Яготинської районної державної адміністрації, спільно із  інспектором з ювенальної превенції  Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання в 25 сім’ях, в яких виховується 54 дітей та проживають в Яготинському районі: села Сотниківка, Капустинці, Панфили, Ничипорівка, Годунівка, Фарбоване та місто Яготин.
14 Грудня, 2018 р., 19:03
8 та 9 грудня в м. Київ в концертній залі «In-Jazz Live!» відбувся ІІ Всеукраїнський відкритий конкурс піаністів ім. С.С. Прокоф’єва. Метою конкурса є виявлення та підтримка талановитих українських виконавців-інструменталістів, підвищення рівня престижності музичних спеціальностей, обмін творчими досягненнями між музикантами.
14 Грудня, 2018 р., 15:02
14 грудня 2018 року, у великому залі адміністрації планувалось проведення тридцять сьомої сесії Яготинської районної ради. На порядок денний засідання сесії виносилось 26 питань. З 34 депутатів Яготинської районної ради участь в засіданні взяли 28 депутатів.
14 Грудня, 2018 р., 14:46
13 грудня о 23:08 до оперативно-рятувальної служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання в м.Яготин, вул. Поштова.
14 Грудня, 2018 р., 14:43
118 років тому, а саме, 7 грудня в день Святої Великомучениці Катерини (за православаним календарем) народилася наша славетна землячка, видатна українська художниця Катерина Василівна Білокур. Життєвий і творчий шлях талановитої мисткині не має аналогів у світовому мистецькому просторі. Її успіх здобувався не враз і не просто. Важкою, тернистою дорогою Катерині Білокур випало йти до визнання, та й впродовж  всього життя. Вона привернула увагу до своїх полотен широкого кола глядачів, зачарувала найвибагливіших знавців мистецтва, й не тільки в Україні, а й за її межами, своїми художньо довершеними картинними композиціями..
14 Грудня, 2018 р., 12:36
Трастовий фонд із знешкодження вибухонебезпечних предметів починає працювати: підписана Імплементаційна угода між Україною та НАТО
14 Грудня, 2018 р., 09:22
На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24.05.2017 №281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» з метою вивчення стану правопорядку в населених пунктах Яготинського району 13 грудня в приміщенні Ничипорівського будинку культури відбулися громадські слухань з питань охорони правопорядку.
13 Грудня, 2018 р., 17:00
18 грудня 2018 року з 14.00- 16.00 у приміщенні Бориспільської місцевої прокуратури за адресою: м.Бориспіль, вул. Героїв Небесної Сотні, 21, особистий прийом громадян здіснюватиме заступник прокурора Київської області Мілевський Андрій Петрович.