11 Січня, 2019 р., 08:51
Відповідно до частини четвертої ст. 14 Конституції України, частини другої ст. 76 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.98 № 339 «Про порядок контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади» робочою групою райдержадміністрації проведено перевірку здійснення виконавчим комітетом Яготинської міської ради делегованих повноважень згідно із главою 2 ст.ст. 27-38  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
11 Січня, 2019 р., 08:39
10 січня 2019 року районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту  Яготинської районної державної адміністрації (методист Мрачик Н.А. та Миненок О.В.) спільно із інклюзивно-ресурсним центром (директор Трішина В.М.) проведено інструктивно-методичну нараду для практичних психологів, вчителів-логопедів, асистентів вчителів (вихователів)   інклюзивного навчання закладів освіти.
11 Січня, 2019 р., 08:30
0 січня 2019 року співробітниками Яготинського районного сектора  проведено рейд по місцевих водоймах озера Великий Супій на якому здійснюється підлідний вилов риби любителями аматорами. Рятувальники провели роз'яснювальну роботу з рибалками щодо правил поведінки на кризі та надання допомоги постраждалим з врученням пам’яток. Під час рейду співробітники Служби порятунку відвідали найбільш популярне серед рибалок місце риболовлі.
10 Січня, 2019 р., 17:05
Голова адміністрації В.С.Шмигановськиий провів нараду з питань використання міського бюджету за підсумками 2018 року та формування бюджету на 2019 рік.
10 Січня, 2019 р., 16:45
Освіта  – основа  інтелектуального,  культурного,  духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави. Сьогодні серед актуальних завдань районної влади в цій галузі є забезпечення високої якості освіти та рівного доступу до неї. Однією із складових забезпечення рівного доступу до освіти є створення належних та комфортних умов для всіх учасників навчально-виховного процесу, збереження та поліпшення їх матеріально-технічної бази.
10 Січня, 2019 р., 16:39
Енергозбереження визначено одним із пріоритетних напрямків державної політики України, що реалізується як довгострокова та чітко спланована програма дій.
09 Січня, 2019 р., 16:58
1 січня 2019 року набула чинності загальнонаціональна нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення, яка відміняє необхідність складання технічної документації з нормативної грошової оцінки для окремих ділянок сільськогосподарського призначення. Таким чином, вперше після 1995 року оцінено всі землі сільськогосподарського призначення на території України (крім земель у межах населених пунктів).
09 Січня, 2019 р., 16:41
Яготинщина стоїть на порозі об'єднання територіальної громади, якого вимагає реформа децентралізації. ЇЇ успішна реалізація можлива лише за умови врахування перспектив та можливостей громади в межах майбутнього об'єднаня.
09 Січня, 2019 р., 14:41
З метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району голова райдержадміністрації В.С.Шмигановський, згідно затвердженого графіка, провів особистий прийом громадян.
09 Січня, 2019 р., 14:21
09 січня 2019 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з засобами масової інформації та сільським головою  проведено пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Лозовий Яр Яготинського району.