Перевірили стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Яготинської міської ради

Дата: 11.01.2019 08:51

Фото без описуВідповідно до частини четвертої ст. 14 Конституції України, частини другої ст. 76 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.98 № 339 «Про порядок контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади» робочою групою райдержадміністрації проведено перевірку здійснення виконавчим комітетом Яготинської міської ради делегованих повноважень згідно із главою 2 ст.ст. 27-38  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Виконання делегованих повноважень є визначальною складовою скоординованого органами виконавчої влади життєзабезпечення і розвитку територій, сталого наповнення місцевих бюджетів, задоволення соціальних потреб населення.

Сьогодні, 10 січня, членами робочої групи райдержадміністрації під керівництвом виконувача обов’язків керівника апарату Т.О.Орел здійснена виїзна перевірка стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Яготинської міської ради. Спеціалісти управлінь та відділів районної державної адміністрації перевірили повноваження в галузях: законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, соціально-економічного розвитку, підготовки та перепідготовки керівного складу цивільного захисту, оборони та мобілізаційної роботи, а також стан ведення діловодства та кадрової роботи в міській раді. За результатами комплексної перевірки складено акт та надано методичні рекомендації.