ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ В.С.ШМИГАНОСЬКИЙ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 09.01.2019 14:41

Фото без описуЗ метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району голова райдержадміністрації В.С.Шмигановський, згідно затвердженого графіка, провів особистий прийом громадян.

Зокрема звернення стосувались надання субсидії, організаційного забезпечення роботи колективу «Журавонька» та вирішення питання щодо повної зайнятості помічника вихователя з інклюзивної освіти в Засупоївському НВК.

За підсумками прийому на кожне із порушених громадянами питань Василь Степанович надав вичерпні відповіді та роз’яснення. Ті питання, які потребують детального вивчення та опрацювання очільником району взято на контроль та надано доручення керівникам відповідальних структурних підрозділів щодо надання в межах чинного законодавства допомоги у їх вирішенні.