02 Січня, 2019 р., 07:58
 29 грудня о 18:44 до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про загорання в м. Яготин по вул. Переяслівська. На місце виклику направлено 2 відділення 28 – ДПРЧ м.Яготин
29 Грудня, 2018 р., 10:20
Наперододні Нового року мешканців стаціонарних відділень для тимчасового або постійного проживання в с.Черняхівка та с.Капустинці, вітали з наступаючими святами колектив Добраничівського сільського клубу"Злагода" та учні Черняхівського НВК. Дарували пісні,посмішки та хороший настрій для підопічних. Всі по-дитячому були щасливі та задоволені.
28 Грудня, 2018 р., 15:41
Службою у справах дітей та сім’ї відзначено грамотами та солодкими подарунками до Новорічних свят всіх діток які взяли участь в Київському обласному етапі конкурсу дитячих малюнків «СТОП!!! Насильству в сім’ї», а саме учнів Яготинського НВК № 2 та Яготинської ЗОШ № 1, що проводився в рамках проведення Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства» з 25 листопада по 10 грудня 2018 року.
28 Грудня, 2018 р., 15:38
Прем’єр-міністр: Ми зацікавлені знайти авторитетного партнера для спільного управління ГТС
28 Грудня, 2018 р., 15:31
Відбулося II-ге пленарне засідання чергової тридцять сьомої сесії Яготинської районної ради VІI скликання під керівництвом новообраного голови Яготинської районної ради П.В.Гайдая. В засіданні взяли участь голова Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановський, 21 з 34 депутатів Яготинської районної ради, керівники комунальних підприємств та структурних підрозділів адміністрації.
28 Грудня, 2018 р., 09:38
Голова адміністрації В.С.Шмигановський провів робочу зустріч з медичними працівниками КНП «Яготинська ЦРЛ» на якій представив нового головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня».
28 Грудня, 2018 р., 07:58
Київська область – єдиний регіон України, де Партія «БПП «Солідарність» отримала 100-відсотковий результат – у всіх 4 громадах, де відбулися вибори, перемагають кандидати на Голів від «БПП».
27 Грудня, 2018 р., 14:49
Прем’єр-міністр: Порозуміння всіх гілок влади – запорука подальшого економічного зростання
27 Грудня, 2018 р., 14:13
Кабінет Міністрів України 27 грудня 2018 року схвалив Постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними. Змінюється лише алгоритм її виплати.