15 Січня, 2019 р., 12:38
Для цього потрібне дотримання двох основних умов:
15 Січня, 2019 р., 12:28
Що робити, якщо втратили закордонний паспорт під час перебування у іншій державі? 1.Знайдіть найближче відділення міліції та напишіть заяву про втрату паспорту; якщо ви не розумієте місцевої мови та не володієте англійською, зателефонуйте до українського посольства чи консульства, щоб вони пояснили поліції ситуацію; у поліції вам мають видати документ, який підтверджуватиме, що ви дійсно звертались із такою заявою;
15 Січня, 2019 р., 12:23
1. Обстежено умови проживання 9 непрацездатних громадян, з них виявлено 8 осіб, які потребують обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома, їм надано допомогу в оформленні необхідних документів та зараховано на обслуговування;
15 Січня, 2019 р., 09:33
Цими вихідними відбувся концерт «Старий рік минає новий наступає» за участю любительського об’єднання районного будинку культури, самодіяльних колективів «Криниченька», «Краяни» та «Відродження».
15 Січня, 2019 р., 07:58
У Київській обласній державній адміністрації відбулась спільна нарада органів виконавчої влади Київської області щодо недопущення заборгованостей Пенсійному фонду України.
15 Січня, 2019 р., 07:54
Об’єднані територіальні громади Київської області демонструють перші позитивні результати. Так, у 2018 році надходження до бюджетів об’єднаних територіальних громад Київської області склали 429 млн. 121 тис. 700 грн. У порівнянні з 2017 роком відсоток надходження коштів до бюджетів ОТГ збільшився в середньому на 24%.
14 Січня, 2019 р., 16:26
У рамках 9-ї сесії Асамблеї IRENA в Абу-Дабі Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів продуктивну зустріч із представниками Міністерства енергетики та промисловості Об’єднаних Арабських Еміратів, з якими обговорив:
14 Січня, 2019 р., 16:25
Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у складі української делегації взяв участь у відкритті 9-ї сесії Асамблеї Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA в Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) 11 січня.
14 Січня, 2019 р., 16:09
Управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі та інвестицій адміністрації спільно з Центром професійних бухгалтерів провели навчальний семінар з аграрними підприємствами району на тему: «2019 рік: бюджетно-податкові зміни, актуально про працю та розрахунково-касові операції».
14 Січня, 2019 р., 15:18
14 січня 2019 року, голова Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановський провів щотижневу апаратну нараду за участі голови Яготинської районної ради П.В.Гайдая, першого заступника голови адміністрації Т.П.Сухенко, заступника міського голови О.І.Федини, в.о. керівника апарату адміністрації Т.О.Орел, керівників територіальних відомств, структурних підрозділів адміністрації, громадських організацій та засобів масової інформації.