Рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Лозовий Яр

Дата: 09.01.2019 14:21

09 січня 2019 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з засобами масової інформації та сільським головою  проведено пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Лозовий Яр Яготинського району.

В ході відпрацювання проводився обхід приватних домоволодінь з мешканцями яких проведено профілактичні бесіди на теми Безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, електромережі, побутових приладів), Увага вибухонебезпечні предмети, Правила поведінки на кризі, та вручено інформаційні листівки застережливого характеру.