14 Січня, 2019 р., 08:03
В першій лізі першості Яготинського району розпочалася фінальна частина. Нагадаємо, що після відбіркового етапу визначилися команди, що потрапили до групи "сильніших", які продовжать боротьбу за нагороди. Також командам нараховані бонусни очки. Так в групі "сильніші" команди наступні: "Урожай" Черняхівка, ФК "Двірківщина", ФК "Ничипорівка", "Архат" Годунівка, "Чумгак" Богданівка, ФК "Червоне". Схема проведення в одне коло. Переможець визначиться за найбільшою сумою очок. Тури відбуватимуться через тиждень.
14 Січня, 2019 р., 08:01
Завершилися матчі першого кола чемпіонату Яготинського району з футзалу. І як свідчать результати матчів, що в турнірі боротьба тільки розпочинається. За виключенням «Прапора», всі команди мають очкові втрати. Щоправда, в них і залишився один з принципових матчів з «Автолідером», що був перенесений ще в першому турі. Всі суперники мають достатньо майстерності аби принести один одному «неприємності». Й тому в кожному  матчі повинна бути максимальне налаштування та стовідсоткова віддача сил на майданчику. І тому, вболівальників чекають ще більш цікавіші матчі та захоплюючі матчі, лише бажаємо, щоб пристрасті були в межах правил та лише на майданчику.
14 Січня, 2019 р., 07:57
Новий рік, Різдво Христове – найбажаніші та найтепліші календарні свята, які знають, люблять, з нетерпінням чекають дорослі та діти.
11 Січня, 2019 р., 16:25
Добровільним пожежним товариством України спільно з ДСНС України у період з 14 січня 2019 року по 17 лютого 2019 року буде проведено Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику “Кращий пожежний – це ти обережний“.
11 Січня, 2019 р., 14:39
Про це повідомив начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій. Тепер автовласникам, щоб продати свій автомобіль, розмитнений за пільговими ставками, не потрібно чекати 365 днів.
11 Січня, 2019 р., 14:08
Із року в рік місцева влада у тісній співпраці з Держенергоефективності все активніше надає підтримку населенню та ОСББ в утепленні осель.
11 Січня, 2019 р., 14:06
2018 рік став проривним для розвитку енергосервісу (ЕСКО) в Україні. Так, тільки за рік укладено 210 ЕСКО-договорів на суму контрактів 218 млн грн, що у 10 разів більше, ніж у 2016 році. Проекти реалізуються у 12 областях України.
11 Січня, 2019 р., 14:05
Виробництво електроенергії з біогазу починає динамічно розвиватися в Україні. Так, за рік біогазові потужності зросли на третину: із 34 МВт (21 установка) на кінець 2017 р. до 46 МВт (33 установки) на кінець 2018 року.
11 Січня, 2019 р., 13:59
У 2018 р. зафіксовано динамічний розвиток української «зеленої» енергетики. Так, за рік встановлено 813 МВт нових потужностей, що генерують електроенергію з відновлюваних джерел. Це майже у 3 рази більше, ніж обсяг потужностей, введених у 2017 р., а саме - близько 300 МВт.
11 Січня, 2019 р., 11:12
Зимова краса приваблива по-своєму, але забувати про свою безпеку не потрібно. Уже не раз говорилося про небезпеку, яку таїть у собі лід, та любителі риболовлі нехтують усілякими попередженнями і правилами безпеки. У багатьох випадках це закінчується трагічно.    Крижана вода продовжує безжально забирати життя людей.