27 Червня, 2019 р., 20:06
У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.
27 Червня, 2019 р., 11:44
Міністерство охорони здоров’я затвердило Порядок проведення та документування результатів медичного обстеження постраждалих від домашнього насильства осіб або осіб, які ймовірно постраждали від домашнього насильства, та надання їм медичної допомоги (Порядок).
27 Червня, 2019 р., 11:17
Пам'ятаєте, як ще 20 років тому чарівне слово «прописка» багато для чого мало значення? Особливо столична! Про неї мріяли, нею пишалися, через неї сварилися з родичами, судилися і головне, де-факто, вона означало право на квартиру, яку давала держава.
27 Червня, 2019 р., 11:05
З метою  надання  допомоги  у  забезпеченні   кадрової   потреби   ТОВ «Баришівська зернова компанія» 27 червня 2019 року  в  Яготинській районній філії КОЦЗ  відбувся   міні - ярмарок вакансій. Загалом, у заході взяли участь 24 безробітні особи.
26 Червня, 2019 р., 16:49
26 червня, голова райдержадміністрації В.С.Шмигановський провів робочу зустріч з пані Елізабет Кінгстон та паном Реймондом Белей, довгостроковими міжнародними спостерігачами Місії Спостереження за Виборами Президента України та Парламенту 2019 року. В рамках зустрічі  присутні обговорили функції та завдання, покладені на органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування при підготовці до проведення позачергових виборів до Верховної ради України, які відбудеться невдовзі 21 липня.
26 Червня, 2019 р., 15:46
25 червня о 21:51 до оперативно-диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про пожежу за адресою: м. Яготин, вул. Переяслівська.
26 Червня, 2019 р., 15:28
Сьогодні, 26 червня 2019 року, в приміщенні малого залу адміністрації відбулось засідання містобудівної ради при Яготинській районній державній адміністрації під керівництвом заступника голови адміністрації В.М.Гончара.
26 Червня, 2019 р., 15:06
26 червня, голова Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановський привітав начальника Яготинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Володимира Анатолійовича Омельченка з ювілеєм — 55-річчям з Дня народження.