10 Липня, 2019 р., 16:05
В період з 08 по 09 липня 2019 року інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено позапланові перевірки протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту закладів освіти в яких будуть розміщуватися виборчі дільниці. В ході, якої проводилась перевірка електрогосподарства, шляхів евакуації, первинних засобів пожежогасіння, автоматичної пожежної сигналізації, внутрішнього та зовнішнього водопостачання, навчання персоналу до дій при виникненні пожеж, засобів індивідуального захисту та документації, яка регламентує безпечну діяльність закладів освіти. Під час обстежень проведено  інструктажі та бесіди на протипожежну тематику.
10 Липня, 2019 р., 14:52
Згідно графіку відвідувань роботодавців  9 липня 2019 року відбулася робоча зустріч директора Яготинської районної філії Оксани Рибак та приватного підприємця Дмитра Ярославського, який має магазин «Міні маркет» в с. Богданівка Яготинського району і безпосередньо  займається  роздрібною торгівлею переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.
10 Липня, 2019 р., 14:46
Виділені 380 млн грн державного співфінансування дадуть можливість для ще 3 тис. ОСББ:
10 Липня, 2019 р., 11:33
9 липня о 19:42  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про загорання в м. Яготин по вул. Ярослава Мудрого. На місце виклику направлено 2 відділення 28 – ДПРЧ м. Яготин.
10 Липня, 2019 р., 11:06
Встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів
10 Липня, 2019 р., 10:36
Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко.
09 Липня, 2019 р., 12:52
 Платники податків області збільшили відрахування до бюджету на 25%
09 Липня, 2019 р., 12:00
Під керівництвом голови Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановского 9 липня 2019 року відбулось чергове засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.
09 Липня, 2019 р., 11:40
З метою працевлаштування безробітних та надання допомоги роботодавцю у підборі кадрів 9 липня 2019 року у приміщенні Яготинської районної філії КОЦЗ відбулась презентація роботодавців – магазин «BROSKO», яку відвідали 12 безробітних, що перебувають на обліку в службі зайнятості.
09 Липня, 2019 р., 10:11
Можливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі для кваліфікованих українських працівників, Яготинська  районна філія Київського обласного центру зайнятості повідомляє, щодо можливості тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року). Відповідно до Угоди визначено 4 сфери для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі: 1) опалубник - будівельні роботи (промислове будівництво, обробка деревини), обов'язковим є вміння читати плани будівництва;