20 Червня, 2019 р., 10:35
Одним з найважливіших аспектів під час пошуку роботи є знання джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати. Саме достатня кількість таких джерел дає можливість забезпечити безробітну людину активною діяльністю на ринку праці та успіхом у пошуках роботи.
20 Червня, 2019 р., 09:33
19 червня о 15:22 до оперативно-диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про пожежу за адресою: м. Яготин, вул. Шевченка 165.
20 Червня, 2019 р., 08:56
Працівниками Київської митниці ДФС вилучено господарські товари на загальну суму орієнтовно 1,9 млн.грн. Працівниками Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС у співпраці з ГВ БКОЗ Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області в рамках проведення операції «Бастіон» зафіксовано спробу незаконного переміщення через митний кордон України значної партії господарських товарів з Китаю – інгаляційні небулайзери, електричні гітари, шинні клапани,  дистанційні вимикачі, прогумована тканина, набір викруток тощо на загальну суму орієнтовно – 1,9 млн.грн, що могло призвести до збитків державному бюджету.
19 Червня, 2019 р., 17:01
Голова адміністрації В.С.Шмигановський провів нараду щодо впровадження медичної реформи в Яготинському районі. В нараді взяли участь перший заступник голови адміністрації Т.П.Сухенко, виконувач обов’язків головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» А.О.Лихацька, головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня» В.С. Нескорожений, начальник загального відділу адміністрації Ю.І.Медвідь.
19 Червня, 2019 р., 16:53
Стан доріг – однежливіших для нього. І не лише тому, що дороги — це «товар», який так чи інакше «споживають» усі без винятку. А й тому, що від стану дорожньої інфраструктури залежать і безпека кожного з нас, і розвиток району.
19 Червня, 2019 р., 15:22
Однією з найефективніших форм діалогу влади з громадою є особисті прийоми громадян. Так, 19 червня  голова райдержадміністрації В.С. Шмигановський здійснив особистий прийом громадян, згідно із затвердженим графіком.
19 Червня, 2019 р., 15:02
22 червня 2019 року відзначається День скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні, встановлений Указом Президента України від 17.11.2000 року № 1245.
19 Червня, 2019 р., 14:47
19 червня рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Богданівка з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.
19 Червня, 2019 р., 08:59
Щорічно на території Київської області на водних об`єктах гине більше  сотні людей, але в нинішньому році ці показники  значно змінились, і, нажаль, не в кращу сторону.  Так, на сьогоднішній день, ця цифра уже сягнула  більше 50-ти осіб.