Привітання випускникам від голови районної державної адміністрації

Дата: 27.06.2019 12:36

Фото без описуШановні  випускники!

Перед Вами відкриваються двері у великий світ з масою можливостей. Настав час обирати професію, здобувати освіту. Адже Ви – майбутнє держави, потужна молода генерація, на яку ми покладаємо великі надії.

Висловлюю щиру подяку вчителям за високе служіння обраній справі,  невтомний творчий пошук, доброту і щедрість  душ/

Хочу привітати батьків сьогоднішніх випускників. Разом із своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях.

Разом з ними навчалися, раділи першій написаній букві і першому прочитаному слову, переймалися невдачами та підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти завжди вас люблять, ніколи не забувають дороги до рідної домівки і стануть гідними громадянами нашої держави.

Здобувайте освіту, працюйте, примножуйте славу рідної землі, бо народилися ви і зростали у незалежній Україні, яку віками виборювали наші герої. Будьте гідними їх послідовниками та справжніми громадянами, гордо несіть славу минулих поколінь та творіть нову величну історію нашої держави.
Я вірю, що любов до рідного краю, глибока шана до надбань попередніх поколінь, високі ідеали, творча праця зроблять ваше життя щасливим.

Дорогі випускники! Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть Вам досягти омріяних вершин у Вашій майбутній діяльності!

Щасливої та щедрої долі у житті, в добру путь!

Голова районної державної адміністрації                                                    В.ШМИГАНОВСЬКИЙ