Привітали з ювілейним днем народження

Дата: 26.06.2019 15:06

Фото без опису26 червня, голова Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановський привітав начальника Яготинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Володимира Анатолійовича Омельченка з ювілеєм — 55-річчям з Дня народження.

З нагоди прекрасної дати очільник району побажав ювіляру міцного здоров’я, життєвих сил, радості, бадьорості духу, благополуччя.

За сумлінну, добросовісну працю, високий професіоналізм, бездоганне виконання службових обов’язків та з нагоди 55–річчя від Дня народження, Володимиру Анатолійовичу, було вручено вітальну адресу від районної державної адміністрації та подарунок.