02 Липня, 2019 р., 16:31
25 червня 2019 року о 10:55 до оперативно-диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення від гр. Д. про знахідку схожу на вибухонебезпечний предмет з часів Другої Світової війни в м. Яготині поблизу вул. Київська. Прибувши на місце події, рятувальники ідентифікували знахідку, як артилерійський снаряд часів Другої Світової війни. Було виставлено охорону даної знахідки. Для знешкодження прибула піротехнічна група ДСНС України у Київській області. Протягом декількох годин піротехніки проводили очистку та перевірку місцевості поблизу знахідки, провели вилучення небезпечного предмета та знешкодили його.
02 Липня, 2019 р., 16:23
Сьогодні, 02 липня 2019 року під керівництвом голови Яготинської районної державної адміністрації Шмигановського Василя Степановича відбулась робоча нарада .
01 Липня, 2019 р., 16:28
За перше півріччя 2019  року працівниками ЦНАПу прийнято та оформлено  5223 звернення від громадян на отримання адміністративних послуг, з них:
01 Липня, 2019 р., 15:38
01 липня рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Засупоївка з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.
01 Липня, 2019 р., 15:18
1 липня 2019 року відбулася робоча зустріч директора РФ КОЦЗ Оксаною Рибак з представниками нового магазину одягу «BROSKO», відкриття якого незабаром в Яготині.
01 Липня, 2019 р., 12:11
Пане Павло, доброго дня! Зовсім скоро ми з дружиною чекаємо на народження другої дитини. Нашому старшому сину вже виповнилося 16 років, а я досі згадую всю бюрократичну тяганину та величезні черги у ДРАЦСі. Читаючи ваші інтерв’ю, я розумію, що Мін’юст спростив процедуру реєстрації народження дитини. Поясніть, будь ласка, детальніше, куди нам звернутися та які документи підготувати? Дякую.
01 Липня, 2019 р., 08:43
30 червня 2019 року о 15 год. 36 хв.  до оперативно-рятувальної служби міста Яготина надійшло повідомлення про загорання приватного нежилого будинку, розташованого по пров. Вузькому у м. Яготині. На місце події було направлено два відділення 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини.
30 Червня, 2019 р., 11:17
На території Яготинського району продовжуються роботи по відновленню дорожнього покриття в рамках експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування.
30 Червня, 2019 р., 09:40
Щиросердечно вітаю усіх молодих душею з прекрасним літнім святом – Днем молоді. Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.