22 Червня, 2019 р., 09:06
Сьогодні Україна шанує тих, хто обрав своєю долею служіння народові, та державі! Своє професійне свято щорічно, починаючи з 2003 року в День державної служби святкують державні службовці України.
22 Червня, 2019 р., 08:45
Щороку 22-го червня ми вшановуємо пам’ять жертв війни в Україні. Друга світова війна однією з найкривавіших та найскорботніших сторінок у нашій історії. Український народ потерпав від масових розстрілів, переслідувань, примусової праці, заслання у концтабори. Але героїзм, незламність духу, патріотизм і безмежна любов до Батьківщини допомогла нашим співвітчизникам у жорстокій боротьбі подолати ворога та здобути довгоочікувану, омріяну Перемогу. Дорогу ціну заплатив наш народ за мир і вільне майбутнє для рідної землі – мільйони людських життів забрала війна, горе втрат і страждань не обійшло жодну родину.
22 Червня, 2019 р., 08:19
21 червня рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Двірківщина з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.
21 Червня, 2019 р., 10:15
Щороку, 20 червня за резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 2001 року, відзначається Всесвітній день біженців. Для багатьох країн, у тому числі і для України, стає дедалі актуальнішою тема біженців. Це пов’язано із існуванням у ряді держав «гарячих точок», воєнними діями, нестабільністю політичних режимів, голодом, стихійними лихами тощо.
20 Червня, 2019 р., 15:55
20 червня, відбулося планове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Яготинській районній державній адміністрації на якому було розглянуто наступні питання:
20 Червня, 2019 р., 15:18
20 червня 2019 року Яготинським районним сектором спільно з 28-ДПРЧ м. Яготин в рамках акції «Запобігти Врятувати Допомогти» проведено екскурсію учням Яготинського НВК № 3  в 28-ДПРЧ м. Яготин.
20 Червня, 2019 р., 11:17
Відповідно до частини 1 статті 1 Закону України «Про біженців», біженець це особа, яка: