Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Яготинська районна державна адміністрація оприлюднє проект регуляторного акта «Порядок складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств».

Шляхом державного регулювання планується розроблення фінансових планів  для комунальних підприємств районної комунальної форми власності.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  щодо проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу приймаються в письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення шляхом письмових звернень до :

- поштова адреса розробника проекту : 07700, вул. Незалежності, 110, м.Яготин Яготинського району Київської області, електронна адреса: yago_adm@ukr.net , тел. (04575)- 5-55-95;

- адреса Державної регуляторної служби  України: 01011, м. Київ, вул.Арсенальна, 9/11, електронна адреса: inform@dkrp.gov.ua , тел. (044)-254-56-73.

Проект регуляторного акта та відповідний аналіз оприлюднюються 28.11.2018 на сайті Яготинської райдержадміністрації у Розділі «Регуляторна політика. Оприлюднення проектів регуляторних актів».