Яготинська Районна Державна Адміністрація
Яготинський район, Київська область

Керівник апарату адміністрації провела чергову нараду з керівниками структурних підрозділів

Переглядів: 162

Сьогодні, 30 листопада  2018 року, під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації В.Б.Шишко відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів апарату райдержадміністрації.

На нараді йшлося про підготовку матеріалів до засідання колегії, наради при голові райдержадміністрації та звіту про виконання делегованих повноважень Яготинською районною державною адміністрацією, дотримання правил трудової та виконавської дисципліни, роботи із зверненнями громадян, виконання документів органів влади вищого рівня, та якість підготовки документів.

Керівник апарату наголосила керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації  не допускати при розгляді звернень громадян проявів формалізму, халатності та бюрократії, надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей заявникам, не допускати безпідставної відмови в задоволенні законних вимог заявників. Необхідно  уважно ставитися до вирішення проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, учасники бойових дій, інваліди, багатодітні сім’ї, одинокі матері, особи, які постраждали від аварії на ЧАЕС, жінки, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня" та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень. 

За підсумками проведеної наради керівник апарату райдержадміністрації В.Б.Шишко надала ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністраці

 

 

« повернутися до списку новин