ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА ПРИ ГОЛОВІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ В.С.ШМИГАНОВСЬКОМУ

Дата: 03.12.2018 16:45

Фото без описуПід керівництвом голови районної державної адміністрації В.С.Шмигановського, 3 грудня 2018 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації Т.П.Сухенко, заступника голови райдержадміністрації В.М.Гончара, керівника апарату адміністрації В.Б.Шишко, радників голови адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників територіальних відомств.

В рамках наради присутні розглянули питання, що стосувалися стану виконання Законодавства України по захисту прав потерпілих в наслідок аварії на ЧАЕС; проходження опалювального періоду в дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах Яготинського району; проведення перерахунки оплати за газопостачання населенню району.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.