Вітання голови райдержадміністрації В.С.Шмигановського з Днем працівників прокуратури

Шановні працівники прокуратури! Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Захистити демократичні права громадян, забезпечити їм свободу, гарантовану Конституцією, стояти на сторожі інтересів України та її народу - такі завдання стоять сьогодні перед працівниками органів прокуратури. Суспільство розраховує на Вашу відповідальність, справедливість, професійність та принциповість.

За усіма Вашими словами і вчинками - утвердження верховенства Закону і Права. Саме вони служать дороговказом на професійному шляху, який Ви обрали.

У цей день бажаю Вам мудрості, мужності й наполегливості у відстоюванні конституційних надбань українського народу. Натхнення Вам та удачі в роботі, щастя і злагоди в домівках, міцного здоров’я та благополуччя!

З повагою

Голова районної державної адміністрації                                                        В.С.Шмигановський