ІНФОРМАЦІЯ про виконання плану роботи управлінням соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації за листопад 2018 року

Дата: 04.12.2018 08:32
Кількість переглядів: 410

Протягом   листопада  працівниками   управління дотримано вимоги Єдиної технології  прийому громадян, які звертались за призначенням всіх видів допомог.  Кількість звернень за призначенням субсидії –  1635,  державної соціальної допомоги  - 78,  допомоги  внутрішньо переміщеним особам – 38.

Проведено через Держказначейство платежі для виплати допомог та компенсацій по Чорнобильських програмах   за  листопад    на суму 301444,54  грн. , з них: виплата додаткової відпустки – 10017,00  грн., щомісячна грошова допомога на продукти харчування – 253553,54 грн., щорічна компенсація на оздоровлення – 23850,00 грн. , виплата грошової компенсації на потерпілих дітей, які не харчуються в їдальнях навчальних закладів – 380,00 грн., оплата санаторно-курортного лікування громадян віднесених до категорії І та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою – 13644,00 грн.   Заборгованість – 439998,90  грн.  Прийнято документи від  12 організацій на відшкодування компенсацій за відпустку.

Сформовані відомості для виплати всіх видів соціальних допомог за  листопад    2018 року на суму 3527,3 тис.   грн. Вище згадана сума перераховувалась на поштові відділення зв’язку та банківські рахунки одержувачів допомог в повному обсязі та вчасно. Профінансовано субвенції на пільги в сумі 779,2  тис. грн.  і субсидії на суму 8071,2 тис.  грн., тверде паливо  - 31,4 тис.грн. 

Передано   до Пенсійного фонду звіт про зарахування внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування за деякі  категорії застрахованих осіб та заявки на виплату допомог особам , які не мають права на пенсію та по догляду за інвалідом чи за пристарілим, який досяг 80-річного віку.

Видано 12  направлень  на виготовлення протезно-ортопедичних виробів  та  11 технічних  засобів   реабілітації.   Виплачено матеріальну допомогу 3 особам  на суму 2059,50  грн. Видано 1  путівка  ветерану  війни.

Видано  25 довідок про пільги ліквідаторам аварії на ЧАЕС, 5  посвідчень потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС, 7 – “дитина війни ”,  7 – учасник війни, учасник бойових дій – 40,  48  довідок  членам багатодітної сім»ї  та 116 довідок  про перебування пільговиків у базі ЄДАРП,  3 – посвідчення інваліда дитинства,  49  довідок  про перебування на обліку в управлінні, повідомлень -  3706. Зроблено запитів – 22.

 Зроблено 15 запитів    в установи та організації для підтвердження достовірності наданої заявниками інформації на 15 осіб.  Проведено - 3 спільних  засідання районної  комісії  з питань державної соціальної допомоги /житлової субсидії/ малозабезпеченим сім»ям та робочої групи для перевірки фактичного місця проживання – перебування  ВПО,  на яких  розглянуто    2100  справ на субсидію та ДСД. Складено 2 акти  обстеження сімей ВПО, 604 акти  обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей.  Перевірено 10 особових  справ.

Проводились щотижневі та щомісячний моніторинги з виплати заробітної плати на підприємствах та в організаціях району. Інформація оперативно передавалась до департаменту соціального захисту населення Київської ОДА.  На виконання вимоги прокуратури Яготинського району від 22.03.2012 № 721 щоп»ятниці надавалась інформація про суб’єкти господарювання, які мають заборгованість із виплати заробітної плати.

Опрацьовано та зареєстровано 3  колективних  договорів –  ТОВ «ДММ-Л», ТОВ «ПМК-15» та Комунальне некомерційне підприємство «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Яготинської районної ради.

Відділом з питань праці та соціально-трудових відносин надано консультацій та роз’яснень на особистому прийомі та в телефонному режимі – 18 особам.

Взято на облік у базі ЄДАРП    41   особа.

Знято з обліку пільговиків у базі ЄДАРП  48 осіб, які  померли  у  листопаді   2018 року ,   виїхали за межі району  або втратили пільги.     В базі ЄДАРП перебувають 9630   осіб   пільгових категорій, в т.ч. 4 –  сім»я загиблих учасників  бойових дій в зоні АТО, учасники бойових дій в зоні АТО – 273  особи.     

Призначено 124  державних  соціальних  допомог, 1109 субсидій  на ЖКП, автоматичних  перерахунків – 6396, на тверде паливо - 3.  У листопаді   отримували     субсидію – 9973 сімей,  державну соціальну допомогу переселенцям  – 39  /первинна – 2, повторна – 27/.  Всього на обліку – 17912.

Всю інформацію щодо судових рішень по виплатах допомоги до 5 травня, допомоги постраждалим від аварії на ЧАЕС, допомоги  по догляду за дитиною до 3-х років  відправлено в департамент соціального захисту населення Київської ОДА  своєчасно та в повному обсязі.

Станом на 1 листопада  2018 року      в  управлінні  перебувають  на обліку 433  вимушених   переселенців  із  Сходу та Криму.

Аналітично-інформаційні матеріали про роботу управління до райдержадміністрації та департаменту соціального захисту населення  подавались своєчасно.

Працівники         управління     у     листопаді   вивчили   Закон України  «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2018 рік», розпорядження КМУ від 3 жовтня 2018 № 717-р «Деякі питання опалювального сезону на 2018/2019 рік».

Здійснювався контроль за виконанням вимог законодавства під час призначення та виплати органами Пенсійного фонду:

  • перевірено правильність призначення 32 новопризначених пенсій;
  • проведено перевірку 38  перерахунків  пенсій;
  • проведено перевірку правильності виплати допомог на поховання, виплати недоотриманої пенсії в зв’язку зі смертю пенсіонера – 35 справ;
  • всього перевірено 105 особових рахунків.

Працівниками управління проводилась роз’яснювальна робота з представниками підприємств, установ та організацій щодо специфіки роботи з постраждалими від аварії на ЧАЕС, по змінах в пенсійному законодавстві, по дотриманню законодавства про працю.

Працівниками територіального центру проведено роботу по поновленню договорів на соціальне обслуговування ( надання соціальних послуг) з громадянами , які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома.

У відділенні   соціальної допомоги вдома територіального центру перебуває на обслуговуванні 534  непрацездатних  осіб,  з них  105 осіб з інвалідністю, 127  –  ветерани  війни.

В будинку “Доглянута старість ” (.Капустинці) проживає 19 непрацездатних громадян , у відділенні с.Черняхівка  - 23 особи, разом  проживаючих  39 осіб.   З них 11 – ветерани війни та праці,  13 – особи з інвалідністю  загального  захворювання та по зору, 1- ліквідатор Чорнобильської аварії, 1- переселенець із м.Донецьк.

 В перукарні терцентру надано послуги для 365 громадян, з них безкоштовно для 33 осіб з інвалідністю та одиноких, в домашніх умовах – 9  малорухомим  громадян. 

У швейній   майстерні надано послуги  для  92  громадян, в т.ч. для 5 осіб  безкоштовно.

В майстерні з ремонту взуття надано послуги  74 особам, безкоштовно для 5 осіб  з  інвалідністю. 

В медичному кабінеті надано послуги для  640  осіб. Продано ліків на 21,6     тис.грн. 

В магазині продано товарів на 12,4  тис.грн.

Працівники управління та територіального центру взяли участь    у районних  заходах   з нагоди   Дня працівника соціальної сфери та  Дня пам»яті жертв голодоморів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування