В Міжрегіональній академії управління персоналом проведено тренінг на тему: «Що необхідно знати дітям, щоби вміти захищати свої права?»

Дата: 11.12.2018 12:05
Кількість переглядів: 549

Фото без опису10 грудня 2018 року в Міжрегіональній академії управління персоналом розпочато заходи з правових знань на тему: «Що необхідно знати дітям, щоби вміти захищати свої права?». Так в тренінгу серед молоді взяли участь головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Яготинської районної державної адміністрації Шульга Н.С., головний спеціаліст відділу «Яготинське бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Підстрела Н.А., фахівці соціальної роботи Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Твердохліб О.Ю та Хорунжа О.М., капітан поліції інспектор з ювенальної превенції Ткачук А.В.

Метою тренінгу є краще пізнати себе, допомогти дітям усвідомити глибинний зміст і суть прав дітей, навчитись аналізувати, регулювати свою поведінку, ознайомитися з правилами та механізмом захисту прав дитини,оскільки, вони самі стоять на межі дорослого життя.

Дане заняття не є серією лекцій, які бажано слухати в тиші, записувати та запам'ятовувати. Заняття дасть вам змогу розглянути вже напрацьований досвід у сфері прав дитини, їх розвитку. У ході заняття проводиться ознайомлення з текстом Конвенції ООН «Про права дитини», законодавством України про захист прав дитини, механізмами захисту прав дітей.

Ідея правової освіти та виховання полягає в тому, що людина має правовий статус і вступає в правові відносини з суспільством, а отже, має права і обов’язки. Одна з найгостріших людських потреб – бути захищеним у правовому плані – може бути реалізована завдяки правовій освіті та вихованню громадян.

Безперечно, проблема правової освіти та виховання дітей і молоді, є однією з актуальних проблем, що їх висунуло сьогодення незалежної України перед педагогами, юристами, психологами, та працівниками різних державних і громадських інституцій.

Право громадян України на набуття необхідного обсягу правових знань забезпечується мережею загальних та спеціалізованих закладів освіти незалежно від форми власності, правовим інформуванням населення через засоби масової інформації та культурно-освітні установи.
 

Служба у справах дітей та сім’ї

Яготинської районної державної адміністрації;

Яготинський районний центр соціальних

служб для сім’ї, дітей та молоді;

Яготинське бюро правової допомоги;

Ювенальна превенція відділку поліції.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування